Очаквайте в 17:00: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Дембеле загубил цели 14 топки през първото полувреме

Фланговият нападател на Барселона Усман Дембеле беше сред най-слабите на терена в снощния мач с Хетафе, загубен от каталунците с 0:1. Френското острие започна като титуляр за първи път от 325 дни и разочарова. Дембеле игра по лявото крило и неговите рейдове прекалено често завършваха с отнета топка и атака за съперника.
Куман: Не знам дали имаше ВАР тази вечер
Според статистиката, публикувана в AS, той е загубил цели 14 топки само през първото полувреме. Дембеле игра 62 минути и загуби общо 16 топки. Освен това Усман сгреши при седем опита за подаване. Дембеле не оглави негативната класация по този показател. Сержиньо Дест загуби 23 топки и се провали в 11 опита за подаване.