Лясков сменен при победа на Олимпия (видео)

Младежкият национал на България Ангел Лясков игра 55 минути за Олимпия (Любляна) при победата с 1:0 над Целье в 7-ия кръг на словенското първенство. Бившият футболист на ЦСКА-София и Ботев (Враца) беше сменен от Матиц Финк, а единствения гол в двубоя отбеляза ветеранът Мирал Самарджич в 85-ата минута.

Олимпия пропусна няколко чисти положения преди почивката, а след нея по-трудно стигаше до голови ситуации. В края обаче Самарджич посрещна от въздуха топката след центриране от корнер на Михаил Каймаков и я прати в мрежата.

"Драконите" елят втората позиция в класирането с Табор Сежана и Марибор, а лидер е Мура.