Розова долина разби Левски (Карлово), дядо-охрана натупа почерпен фен (видео)

17 октомври 2020 | 22:03
  • копирано
  • 3

В екстремно време и порой над стадион „Севтополис“ в Казанлък Левски (Карлово) допусна тежка загуба с 1:6 от местния Розова долина.

Дъждът и от голове започна в 6-та минута от срещата. Казанлъчани, които доминираха през по-голямата част от двубоя, отбелязаха чрез дефанзивния Данаил Иванов. Пет минути по-късно, капитанът на гостите Мартин Симеонов изравни след грешка на защитата за 1:1. В 19-та минута капитанът Иво Иванов се възползва от пропуск на гостите и покачи за 2:1. Голмайсторът на казанлъчани Пламен Колев отбеляза с плътен и силен шут за 3:1 (25-та мин.), а малко преди края на първото полувреме играещият старши-треньор Атанас Апостолов, след пробив на Денислав Вълчев, довкара за 4:1.

Второто полувреме ще се запомни със силен есенен дъжд, студено време и още две попадения за Пламен Колев, който отбеляза своя хеттрик срещу тима от Карлово. На трибуните пък охраната трябваше да се справя с почерпен фен.

В следващия кръг Левски (Карлово) е домакин на новака Извор, а мачът е идната неделя на стадиона в Карлово.

18 октомври 2020 | 00:17

Браво , Браво , бай Делчо ! Хахахааа , само така приятелче ! Ама как само го блокира тоя смешен алкохолик :: , Утре щте ти изпратя - 20 - паунда - да се почерпиш приятелче , за това , че тоя смешен посерко го нокаутира ! Жив и Здрав , бати Делчо и само " РОЗИТЕ " и само " РОЗИТЕ " и само " РОЗИТЕ " Рейтинг: 4 0

17 октомври 2020 | 23:01

Браво другарю! Едно време народната власт не допускаше такива примати по стадионите. Рейтинг: 10 0

›› Live Scores

Календар

calendar_icon
календар затвори

Всички мачове

За националния отбор на България или когато ... 15 октомври 2020
Поредна порция неуспешни мачове на националния отбор на България и старата полемика на нов глас - рестарт на футбола, тотална промяна, подмладяване, треньорът и играчите не стават. Общо взето това е картината в ...
Десподов: Разбирам феновете, но не съм предал ... 16 октомври 2020
Националът Кирил Десподов беше представен от Лудогорец. Крилото, който идва под наем от Каляри, говори за първи път за гневната реакцията на феновете на бившия си клуб ЦСКА-София. Футболист №1 на България за 2018 ...

Левски | ЦСКА | Лудогорец | Първа лига | Втора лига | Национални отбори по футбол | Купа на България | Англия | Испания | Италия | Германия | Франция | Русия | Шампионска лига | Лига Европа | Мачове на живо | Волейбол | Тенис | Формула 1 | Баскетбол

Съдържанието на този уеб сайт и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на Агенция Спортал, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на Агенция Спортал, посочване на източника и добавяне на линк към www.sportal.bg. Използването на графични и видео материали, публикувани в сайта, е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.