Устрем (Дончево) прегази Доростол в Силистра

17 октомври 2020 | 21:35
  • копирано
  • 5
Футболистите на Устрем (Дончево) постигнаха нова победа на чужд терен. В среща от Х-тия кръг на Трета лига – Североизточна аматьорска група добружанци гостуваха на Доростол (Силистра) и благодарение на по-добрата си игра се поздравиха за пълния успех след мача. През по-голямата част на първото полувреме играта на двата тима беше равностойна с доста пропуски на нападателите пред двете врати. В началото на втората част „Доростол“(Силистра) поведе в резултата с гола на Мелих Алим в 50-та мин. Това като, че ли даде знак на гостите за пълна мобилизация и те в рамките на 5-6 минути след това изравниха резултата с гола на Пламен Шестаков.

Устрем се настани трайно в игралното поле на домакините и резултатите им не закъсняха. В 68-та мин. Станимир Андонов обърна мача в полза на гостите от Дончево, а след още 5-6 минути Кристиян Димитров сложи край на спора за 1:3. До края на мача нападателите на двата отбора направиха няколко пропуска и оставиха резултата непроменен.

Деян Дечев – треньор на „Доростол“(Силистра): Отбора на Дончево ни надигра в Силистра. Не случайно тима е сред водещите отбори в групата, разполага с класни футболисти, които играят добър футбол. Ние все още сме новаци в групата и има за какво още да се учим за следващите двубои в първенството. Димитър Димитров – треньор на „Устрем Д“(Дончево): Стана хубав мач. Дойдохме за победата и я постигнахме. Отбора ни е добре окомплектован с доста добри футболисти. И в това първенство ще сме сред водещите в Трета лига – Североизточна аматьорска група. Във всеки двубой излизаме за победа, но понякога шанса не е на наша страна. Салим САЛИХ

17 октомври 2020 | 22:20

БРЯ УСТРЕМ КЪМ АЛКОХОЛА БАНДА БАНКЕТАДЖИИ БРАВО ТРОГАТЕЛЕН ФУТБОЛ СТАВАМ ФЕН НА УСТРЕМ Рейтинг: 1 3

За националния отбор на България или когато ... 15 октомври 2020
Поредна порция неуспешни мачове на националния отбор на България и старата полемика на нов глас - рестарт на футбола, тотална промяна, подмладяване, треньорът и играчите не стават. Общо взето това е картината в ...
Десподов: Разбирам феновете, но не съм предал ... 16 октомври 2020
Националът Кирил Десподов беше представен от Лудогорец. Крилото, който идва под наем от Каляри, говори за първи път за гневната реакцията на феновете на бившия си клуб ЦСКА-София. Футболист №1 на България за 2018 ...

Левски | ЦСКА | Лудогорец | Първа лига | Втора лига | Национални отбори по футбол | Купа на България | Англия | Испания | Италия | Германия | Франция | Русия | Шампионска лига | Лига Европа | Мачове на живо | Волейбол | Тенис | Формула 1 | Баскетбол

Съдържанието на този уеб сайт и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на Агенция Спортал, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на Агенция Спортал, посочване на източника и добавяне на линк към www.sportal.bg. Използването на графични и видео материали, публикувани в сайта, е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.