Добруджа спря лидера на Втора лига, но изпусна победата в 94-ата минута

Лидерът Кариана допусна изненадващ резултат срещу Добруджа, след като завърши 2:2 като домакин в мач от 10-ия кръг на Втора лига. Тимът от Ерден откри резултата още в първата минута след точно попадение на Николай Дичев. Гостите обаче показаха голямо желание и хъс за победа през втората част, когато успяха да осъществят пълен обрат.

Цветелин Радев възстанови равенството в 70-ата минута, когато вкара с глава след центриране отляво от фаул. Димитър Василев реализира втори гол за Добруджа в 83-ата минута.

Кариана, който трябваше да се справи с куп проблеми заради заразени с Ковид футболисти, си извоюва точката в закюлчителните секунди на даденото от рефера четириминутно продължение след точен изстрел на Стоян Предев.

КАРИАНА - ДОБРУДЖА 2:2

1:0 Николай Дичев 1
1:1 Цветелин Радев 70
1:2 Димитър Василев 83
2:2 Стоян Предев 94

КАРИАНА: 1. Станев, 2. Цолов, 4. Николов, 20. Дичев, 22. Предев, 14. Иванов, 7. Матеус, 10. Пиеров, 19. Цеков, 8. Игнатов, 27. Дамянов

ДОБРУДЖА: 1. Василев, 27. Димитров, 23. Дончев, 18. Цачев, 5. Радев, 4. Идризов, 7. Кадир, 17. Илиев, 21. Карапетров, 10. Казаков, 99. Карадайъ