Пропусната дузпа отдалечи Гърция от голямата цел (видео)

Тимът на Гърция не успя да пробие защитата на Косово и срещата между двата тима в Атина от Група 3 на Дивизия “С” на Лигата на нациите завърши 0:0. По този начин “елините” останаха на 2 точки от върха, след като по същото време Словения разгроми Молдова с 4:0 като гост и взе добър аванс преди решителните последни две битки през ноември.

Нападателят на гърците Анастасиос Бакасетас пропусна дузпа в 19-ата минута, като вратарят спаси удара му. Домакините превъзжождаха съперника през целите 90 минути, но не успяха да сторят най-важното - да вкарат гол.
Косоварите бяха и без голямата си звезда Милот Рашица, който лекува травма. Това е едва втората точка в актива им, но за тяхна утеха молдовците са с само с една.