Наставникът на Севлиево: Съдията също помогна за нулевото равенство

Ботев (Враца) II и Севлиево не намериха път към гола

Наставникът на Севлиево Христо Кирилов коментира равенството на своя тим срещу Ботев (Враца) в дербито от 11-ия кръг на Северозападната Трета лига. Двата тима не успяха да си отбележат гол, като срещата завърши 0:0.

"Дойдохме за победа днес, но както първото, така и второто полувреме головият пас ни липсваше и не изиграхме точно положенията си. Със смените, които направихме, искахме да търсим гола, затова и се получиха такива пространства, защото тръгнахме по-напред. С тези принудителни смени трябваше да правим и разместване на схемата. Съдията помогна също да завърши мачът 0:0. Разправии със съдията нямахме толкова много, просто за мен имаше 100% дузпа, нямаше как да не спорим. Ето, в последната минута отнета топка, опасна контраатака, а съдията дава фаул.

Имаме една седмица до мача със Славия за Купата. Нека си починат момчетата, дано се възстановят и играчите с контузии. Имаме време до тогава", завърши Кирилов.