Северна Македония стигна до късно реми в Талин (видео)

Отборите на Естония и Северна Македония направиха 3:3 в мач от дивизия “С” на Лигата на нациите. Балканския тим изоставаше с две попадения до 80-ата минута, но намери сили за изравняване.
Още в третата минута Куск си отбеляза автогол, който даде аванс на нашите съседи. Вратарят не беше на мястото си и също има вина за попадението. В 33-ата домакините изградиха добра атака отляво и Сапинен отбеляза с насочване в близкия ъгъл. В 61-ата прибалтийският тим поведе в резултата след добавка на Сапинен, при която флагът на страничния рефер остана долу. В 67-ата Трайковски от състава на гостите изпусна дузпа, удряйки греда. В 76-ата Ливак вкара от дузпа за 3:1. В 80-ата Горан Пандев се разписа с рекордния за страната си гол номер 35. В 88-ата Зайков закова равенството, след като топката не беше изчестена добре при корнер и той я заби без колебание за 3:3.