Страхил Попов претърпя тежка първа загуба в Турция

Отборът на Страхил Попов Хатайспор допусна тежка загуба с 0:6 като гост на Аланияспор. Домакините не показаха никаква милост над своя съперник и сътвориха истинско голово шоу, като така отново дадоха заявка, че ще бъдат голям фактор в турското първенство и през този сезон. За Хатайспор пък това бе първа загуба за сезона.

Аланияспар вкара четири гола още през първото полувреме чрез Бакасетас в 18-ата, Дейвидсън в 23-ата, Барейро в 34-ата и Мубанж в 45-ата минута.

През втората част домакините добавиха още две попадения във вратата на своя опонент, като Дейвидсън оформи своя хеттрик в мача с точни изстрели в 67-ата и 77-ата минута.

Така Аланияспор оглави класирането с 10 спечелени точки, докато Хатайспор падна до 7-ото място със 7 спечелени точки до момента.