Рубин и Ахмат размениха по един гол (видео)

Отборите на Рубин и Ахмат не излъчиха победител в срещата помежду си от 10-ия кръг на Премиер лигата на Русия. Мачът на "Казан Арена" завърши при резултат 1:1.

Рубин пръв взе преднина в 53-ата минута, когато Хвича Кварацхелия отбеляза феноменален гол. Той отне топката на лявото крило, напредна, елиминирайки още един съперников играч, нахлу в наказателното поле и от малък ъгъл вкара за 1:0.

В 68-ата минута обаче домакините останаха в намален състав, след като Дарко Йевтич удари с ръка в лицето съперников футболист и получи червен картон.

С човек повече гостите успяха да стигнат до равенство. В 80-ата минута Лечи Садулаев бе спънат за дузпа в наказателното поле, а Георгий Мелкадзе реализира наказателния удар за 1:1.

След това реми Рубин заема 8-ото място с 15 точки, докато Ахмат е на 10-ата позиция с 14 точки в актива си.