Кадис и Гранада взеха по точка

Отборите на Кадис и Гранада направиха 1:1 в мач от петия кръг на испанския шампионат. Тимът на Диего Мартинес игра по-силно, но не успя да наложи волята си.
Гостите от “Лос Карменес” играха по-силно през първото полувреме и изработиха попадение при статично положение. В 27-ата минута след корнер топката беше изчистена и последва центриране за Херман Санчес, който реализира. В 39-ата Гранада на два пъти уцели греда в рамките на една атака. В 47-ата “жълтата подводница” изравни. След суматоха в наказателното поле Иван Алехо прати със сила топката около сглобката за 1:1. До края на мача и двата тима имаха своите положения, за да отмъкнат победата. В 82-ата минута Дарвин Мачис изстреля топката и вратарят на Кадис блесна със страхотно спасяване.