Ювентус - Наполи така и не се състоя! (хронология)

Както и се очакваше, мач между Ювентус и Наполи на "Алианц Стейдиъм" тази вечер не се състоя. Домакините бяха готови да започнат мача по план в 21:45 часа, но техният противник така и не се появи, въпреки че имаше още 45 минути, за да го направи. Така най-вероятно на "Старата госпожа" ще бъде присъдена служебна победа с 3:0.
Цялата хронология:
20:40 Автобусът на Ювентус с играчите в него пристигна на “Алианц Стейдиъм”
20:56 Стана ясен стартовият състав на Андреа Пирло
21:13 Помощник-треньорът на Юве Игор Тудор прави инспекция на терена

21:18 Ни вест, ни кост от Наполи…

21:27

Играчите на Ювентус все още не са излезли да загряват, на екрана на стадиона има надпис: “Изчаква се пристигането на гостуващия отбор”

21:31

Очаква се коментар на президента на Ювентус Андреа Аниели

21:43 Според “Скай Спорт Италия” 16-има играчи и 4-има служители на Наполи в момента се намират в изолация в своите домове
21:45 Няма никой на терена, ако играчите на Наполи не се появят в следващите 45 минути, на Ювентус ще бъде присъдена служебна победа с 3:0
22:05 Андреа Аниели: Тук съм, защото е само правилно да изразим нашето мнение. Нуждаем се от яснота. Има протоколи, много ясни за ситуации като тази, която беше предвидима - че ще има един или два случая на заразени с COVID-19 в състава за мача. В този момент ние следваме протокола, одобрен от Серия “А”, според който да бъдем в изолация в структура, съгласувана със здравните власти. (цялото изказване тук)
22:30 45-те минути изтекоха и мачът така и не започна заради отсъствието на гостуващия отбор. Според правилата на Серия "А" това означава, че на домакините трябва да бъде присъдена служебна победа с 3:0.
22:32 Андреа Аниели и главният лекар на Ювентус Лука Стефанини дадоха пресконференция за случилото се тази вечер

Ювентус: Шчесни, Данило, Бонучи, Киелини, Бентанкур, Артур, Кулушевски, Рамзи, Куадрадо, Дибала, Роналдо