Втора поредна победа за Ради Димитров и Сепси (видео)

Радослав Димитров изигра добър мач за Сепси, а отборът му се наложи с 1:0 над гостуващия Арджеш в среща от 6-ия кръг на румънското първенство. Попадението отбеляза Ищван Фулоп от дузпа през второто полувреме.

Димитров беше титуляр и се представи на добро ниво. Неговият тим доминираше срещу новака в елита, който отправи само един точен изстрел към вратата, пазена от Роланд Никзуи. Домакините създадоха доста положения, но ги пропуснаха с лекота.
Все пак, в 57-ата минута Сепси получи дузпа за игра с ръка на противников футболист в наказателното поле. Зад топката застана Фулоп, който стреля безмилостно под сглобката - 1:0.

Сепси има само една загуба през сезона и заема 5-о място в класирането преди останалите мачове от кръга. Начело с пълен актив от 18 точки е Университатя (Крайова).