Брентфорд си отмъсти на Фулъм и е на 1/4-финал (видео)

Брентфорд се класира за 1/4-финалите на Купата на лигата, след като победи с 3:0 Фулъм на "Брентфорд Къмюнити Стейдиъм". По този начин "пчеличките" отмъстиха на лондонския си съперник за загубата във финалния плейоф за влизане в Премиър лийг през август, когато "котиджърс" спечелиха с 2:1 след продължения.

Маркъс Форс откри резултата в 37-ата минута, като това бе първият точен удар в мача. Преди това, в десетата минута, Кебано удари гредата от пряк свободен удар.

В началото на втората част отново Кебано пропусна да изравни, след като Дейвид Рая спаси опасен негов изстрел от наказателното поле. Сери пък стреля неточно от много перспективна позиция. Така се стигна до 62-рата минута, когато Саид Бенрахма бе оставен непокрит и засече с глава центриране на Пинок. В 77-ата отново Бенрахма оформи крайния резултата след страхотен изстрел от далечна дистанция.