Хебър би Добруджа в поредна контрола

Хебър с най-много зрители в домакинските си двубои

Волейболистите на Хебър (Пазарджик) победиха Добруджа 07 (Добрич) с 3:1 (19:25, 25:21, 25:18, 25:20) в контролна среща, която се игра тази вечер в зала "Васил Левски". След това, по решение на двата щаба, се изигра и пети допълнителен гейм, като той отново бе спечелен от домакините с 25:16.

Най-резултатен за победата на Хебър бе Брадли Гънтър с 20 точки. Александър Ляфтов добави още 17 точки за успеха. За Добруджа с най-голям актив бе Жулиен Георгиев с 20 точки.

Така Хебър продължава с успехите в проверките преди старта на новия сезон в Суперлигата. "Тигрите" се готвят усилено за предстоящия мач от Суперкупата на България, в която ще се изправят срещу Нефтохимик 2010 (Бургас). Двубоят за Суперкупата е на 10 октомври (събота) от 18,00 часа в столичната зала "Христо Ботев".

ПОБЕДА! Хебър победи Добруджа (Добрич) с 3-1 геима в контролна среща, играна преди минути! Тя се състоя в зала “Васил...

Публикувахте от ВК Хебър Пазарджик / VC Hebar Pazardzhik в Четвъртък, 1 октомври 2020 г.