Силите на Дунав не стигнаха, за да спрат Янтра

30 септември 2020 | 20:41 - Обновена
  • копирано
  • 8
Втородивизионният Янтра (Габрово) успя да се класира за 1/16-финалите на Купата на България, след като се наложи с 2:0 като гост на Дунав. И двете попадения в мача бяха дело на Искрен Писаров, който се разписа в 23-ата и 76-ата минута.

Домакините показаха добра и приятна за окото игра, но силите им не успяха да достигнат, за да спрат Янтра. Така се стигна до 23-ата минута, когато центриране отдясно в наказателното поле попадна на главата на Писаров, който не сбърка от близка дистанция. Вторият гол дойде през втората част, когато около 15 минути преди края отново Искрен Писаров бе герой за Янтра. Хубав диагонален удар с левия крак на футболиста попадна във вратата на Дунав, което се оказа достатъчно, за да класира гостите напред.

В следващия кръг Янтра посреща елитния Черно море у дома.

01 октомври 2020 | 01:35

По-опитният отбор на терена победи. Успешно представяне на Янтра в следващия етап на турнира. Рейтинг: 4 1

инва
(Гост)
01 октомври 2020 | 08:49

и кое му е чак толкова по-опитното на отбора на Янтра??? повечето момчета са под 20г. без почти никакъв опит в мъжкия футбол, има 3-4 с опит във В група, Писаров е ветеран ... клишета Рейтинг: 1 0

30 септември 2020 | 23:38

Ако бяхме сателит още щяхме да сме в А група.Не се надувайте с тази победа.Нашите са деца на 15 до 19г.Затова се отказахме от Б група.Трябжа им време да се обиграват и да трупат опит и физика най вече. Рейтинг: 7 6

Левски гази ЦСКА в августовската жега, но ... 30 юли 2010
Тимът на Левски е с по-успешен баланс от своя вечен съперник ЦСКА в дербитата между двата тима, които са били изиграни през месец август. "Сините" имат 4 победи срещу 3 за "армейците", а два мача са завършили наравно. ...
Бруно Акрапович: Щастлив съм, че аз и отборът ... 26 май 2019
Треньорът на Локомотив (Пловдив) Бруно Акрапович гостува в предаването „Код Спорт“ по ТВ+. Една от големите изненади във футболния сезон в България избухна в турнира за Купата на България. Най-неочаквано ...

Левски | ЦСКА | Лудогорец | Първа лига | Втора лига | Национални отбори по футбол | Купа на България | Англия | Испания | Италия | Германия | Франция | Русия | Шампионска лига | Лига Европа | Мачове на живо | Волейбол | Тенис | Формула 1 | Баскетбол

Съдържанието на този уеб сайт и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на Агенция Спортал, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на Агенция Спортал, посочване на източника и добавяне на линк към www.sportal.bg. Използването на графични и видео материали, публикувани в сайта, е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.