Кариана мина без проблеми в Троян

Лидерът във Втора лига Кариана (Ерден) продължи отличното си представяне през този сезон и се класира на 1/16-финал за Купата на България. Тимът на Веселин Великов разгроми с 4:0 като гост аматьорите от Чавдар (Троян) от втория кръг на надпреварата.

Домакините, които играха този мач най-вече благодарение на това, че Ивелин Попов и съпругата му Елена Паришева платиха 1500 лева, за да се покрият разходите за двубоя, нямаха никакъв шанс срещу титулярите на водачите във втория ешелон на България.

Футболистите на Великов без проблем победиха клуба от Троян. Още в четвърта минута голмайсторът Владислав Цеков даде аванс на Кариана, а Матеус удвои в 16-ата минута. Веднага след почивката Жустино Мендеш (48) вкара трети гол, а капитанът Евгени Игнатов оформи поредната голова победа за момчетата на Великов.
На 1/16-финалите за Купата на България Кариана приема Царско село.

Чавдар (Троян) - Кариана (Ерден) 0:4