100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 0:4 /почивка/

Краснодар най-после успя (видео)

Сериозните инвестиции и правилната работа в Краснодар най-после доведоха до резултата, към който клубът се стремеше - попадане в групите на Шампионската лига. "Биковете" победиха за втори път ПАОК с 2:1 и вече чакат жребия. Отборът на Мурад Мусаев имаше трудни мигове в Солун, но показа тактическа дисциплина и се възползва от грешките на гърците.

Преди седмица ПАОК поведе като гост, но допусна обрат. Днес гръцкият тим трябваше да търси задължителна победа, но срещна съперник, който знаеше как да се защитава и да контраатакува опасно.
Всичко най-интересно в мача се случи в последните 20 минути. Йоанис Михайлидис си отбелязах нелеп автогол в 73-ата след центриране от левия фланг на Игор Смолников. Отговорът на домакините дойде много бързо - Омар Ел Кадури скочи най-високо в наказателното поле след изпълнение на статично положение и с глава изравни.

ПАОК нямаше време да се зарадва, защото секунди след изравняването Тони Вилена уцели гредата, топката отиде на крака на Реми Кабела и французинът я прати в мрежата, слагайки край на интригата.