Янтра (Полски Тръмбеш) подчини „болярите“ във Велико Търново

Вторият отбор на Етър загуби във Велико Търново от Янтра (Полски Тръмбеш) с 0:2. Двубоят бе от осмия кръг на Северозападната Трета лига. Головете паднахаслед почивката. Преди нея гостите бяха по-добрият отбор. Николай Иванов, Любомир Генчев и Ростислав Данчев обаче не успяха да материализират предимството им. Веднъж и вратарят на Янтра беше поставен на изпитание, но се справи. Десетина минути след началото на втората част рефера отсъди дузпа за нарушение на търновския вратар и Генчев беше точен от бялата точка.

В 65-ата минута стражът на Етър отрази опрасен удар, но беше безпомощен при добавката на Данчев – 0:2. В оставащото време влезлият като резерва Тони Маречков и Иванов можеха да направят успеха на гостите по-изразителен.