27 септември 2020 | 19:45 - Обновена
  • копирано
  • 2
Нападателят на Спартак (Варна) Тугай Неджет е с комоцио и ще е аут най-малко за две седмици, заяви за "Петел" треньорът Васил Петров.

Неджет пострада във 2-рата минута на мача с Черноломец (Попово), след като се сблъска със съперник и напусна принудително. Тугай бе изведен с линейка от стадиона.

„Тугай бе при отбора още след мача, но е с комоцио. Момчетата играха и за него, и посветиха победата на него”, уточни Петров.

Запитан как ще коментира успеха им с 2:0 над Попово, който ги направи едноличен лидер, Петров каза: „През първото полувреме си осигурихме добра преднина, но след почивката бяхме припряни, избързвахме и не можахме да затворим мача с нов гол, както искахме. Попово е добър отбор, видяхте, че имаше 2-3 положения, отделно ние направихме индивидуални грешки и се наложи да тичаме повече. Не смятам, че играчите мислеха за мача за Купата с Локо (Сф). Важното е, че си свършиха работата и сме на върха".