Късни голове донесоха успеха на Леванте (видео)

Леванте стигна до първата си победа за този сезон, след като спечели с 3:1 при гостуването на Осасуна. Отборът на Пако Лопес трябваше да обръща мача, след като получи гол в 38-ата минута. Гостите бързо изравниха, а две попадения към края им донесоха трите точки.

Роберто Торес откри резултата с прецизен далечен удар, който изненада вратаря Айтор Фернандес. Прекрасна комбинация доведе до изравняването три минути след първия гол в мача. Моралес асистира на Мелеро, който от въздуха засече топката.

След почивката Леванте имаше предимство, но можеше да се размине с победата. Матри, който се появи в игра в 64-ата минута, пропусна дузпа малко по-късно, след като вратарят на домакините Серхио Ерера направи отлично спасяване. Нападателят обаче се реваншира в 77-ата минута, когато изведе гостите напред. Моралес увеличи аванса на тима от Валенсия няколко минути по-късно.