Тодор Киселичков: Трябва да работим върху самочувствието на отбора

Септември (Симитли) измъкна победата в Габрово (видео)

Новият старши треньор на Септември (Симитли) Тодор Киселичков се завърна с победа в тима, след като неговият тим надигра Янтра (Габрово) с минималното 1:0 в мач от 8-ия кръг на Втора лига. Наставникът благодари на ръководството на предишния си клуб Етър и призна, че има още какво да се свърши в Септември.

"Мисля, че нашият отбор стоеше много добре на терена Много момчета се бореха и ги поздравявам. Янтра са един доста симпатичен отбор. Неутрализирахме ги, защото знаехме техния начин на игра. Създадохме доста ситуации, с които да затвърдим победата с втори гол. Бяхме затруднени второто полувреме в рамките на 15-20 минути, но футболистите издържаха. Завърнах се начело на Септември. Искам да благодаря на ръководството на Етър, където работих. Много коректни хора. Имаме доста работа тук. Отборът е добре подготвен, стараят се, явно хората преди мен са си свършили работата и те също са замесени в днешната победа. Не съм магьосник за три тренировки да променя нещата, но важното е, че момчетата вложиха всичко от себе си. Първа победа като гост, но това дано да даде един тласък на отбора и повече самочувствие. Трябва да се подобряваме в тия неща. Да се надяваме, че ще постигаме още такива победи", сподели бившият играч на Нефтохимик.
Успехът бе първи за тима от югозападна България далеч от Симитли след завръщането на отбора във Втора лига.