Македонски талант донесе победата на Септември (снимки)

Отборът на Септември (София) победи с минималното 1:0 Добруджа в мач от осмия кръг на Втора лига. Под дъжда в квартал Драгалевци победата дойде в края на мача. Единственото попадение бе дело на македонския талант Марио Илиевски, който засече с глава центриране от корнер в 78-ата минута.

46 Септември (София) - Добруджа
Още през първата част гостите останаха с човек по-малко заради червен картон на Дони Дончев, но въпреки това успяха да удържат атаките на домакините почти до самия край. Все пак логичното се случи и Септември взе трите точки.
С победата днес играчите на Христо Арангелов събраха три поредни успеха и вече се приближават до челните места. В момента Септември е на шесто място с 12 точки. Добруджа от своя страна е с шест на 14-а позиция.
Септември (София) - Добруджа 1919 (Добрич) 1:0
1:0 Марио Илиевски (78)