Хебър би Динамо за втори път в контрола (снимки)

Волейболистите на Хебър (Пазарджик) победиха румънския Динамо (Букурещ) с 3:0 (25:19, 25:15, 25:19) във втората контролна среща между двата тима, която се игра тази вечер в зала "Васил Левски".

Така носителите на Суперкупата и Купата на България записаха втори категоричен успех над Динамо, който е носител на Купата на Румъния. Вчера Хебър записа победа с 3:1 гейма.

В този мач треньорът на Хебър Атанас Петров използва разширен състав от играчи, но въпреки това „"игрите" не дадоха шанс на своя съперник за съпротива. Най-резултатни за победата на Хебър бяха Пламен Шекерджиев с 14 точки и Спас Байрев с 12 точки.

Така Хебър върви уверено в подготовката си за новия сезон в Суперлигата на България и на европейска сцена, където ще участва във втория по сила турнир – за Купата на CEV. Волейболистите от Пазарджик изиграха шест контроли срещу класни чужди съперници като записаха четири победи и отстъпиха само в два мача след петгеймова битка и 1:3 гейма. Следващите проверки на "тигрите" са в началото на октомври.

ПОБЕДА! Хебър надигра носителите на Купата на Румъния Динамо (Букурещ) с 3-0 гейма в днешната си контрола! Нашите...

Публикувахте от ВК Хебър Пазарджик / VC Hebar Pazardzhik в Петък, 25 септември 2020 г.