Рейнджърс не показа сантимент срещу Вилем II

Пълният жребий в Лига Европа, тежък потенциален съперник за Милан

Шотландският гранд Рейнджърс не показа милост при гостуването на нидерландския Вилем II в двубой от третия квалификационен кръг на Лига Европа. Гостите от Острова разгромиха своя съперник с 4:0 и се класираха за плейофа за влизане в групите.

Резултатът откри Джеймс Таверниър в 22-ата минута от дузпа. Само три минути по-късно Райън Кент се възползва от грешка на вратаря на домакините, който не успя да улови една топка и вкара за 2:0. Резултатът се запази до почивката. След паузата Филип Хеландер с попадения в 55-ата и 71-та минути оформи крайния резултат. Съперник на Рейнджърс в плейофа ще бъде турския Галатасарай, отстранил Хайдук Сплит.