Мьолде и Ференцварош не се победиха в голово шоу

Отборите на Мьолде и Ференцварош не успяха да се победят в голово шоу с шест попадения в първия плейоф за влизане в групите на Шампионската лига. Срещата в Норвегия завърши 3:3, като и двата отбора могат да съжаляват за пропуснатата победа.

Динамо поведе с два чисти гола, но допусна пълен обрат, за да се добере в края до равенството.

Франк Боли откри в 7-ата минута, а резултатът се запази до края на първото полувреме. В 52-ата Мирто Узуни удвои за Фради. След това настъпи подем в играта на домакините, които успяха да стигнат до пълен обрат с попадения на Леке (55), Ейкрем (65) и Елингсен (83).

Все пак в самия край воденият от Сергей Ребров тим стигна поне до равенство чрез Игор Харатин, който се разписа от дузпа.