Нюкасъл громи със 7:0 за Купата на Лигата

Отборът на Нюкасъл продължи победния си ход в турнира за Купата на Лигата в Англия, след като разгроми четвъртодивизионния Моркамб като гост със 7:0.

"Свраките" решиха изхода на срещата още през първите 45 минути, когато поведоха с 5:0 с попадения на Жоелинтон (5, 31), Мигел Алмирон (20), Джейкъб Мърфи (27) и Айзък Хейдън (45).

Пред втората част темпото спадна значително, но това не попречи Нюкасъл да стигне до нови две попадения. В 51-ата минута Джамал Ласелс направи 6:0, а в добавеното време Сам Лавел си наниза автогол.

Следващият съперник на Нюкасъл е Нюпорт.