Спартак (Плевен) повали Локомотив в Мездра

Плевенският Спартак спечели с 2:1 гостуването си на Локомотив (Мездра) в седмия кръг на Северозападната Трета лига. Първата част беше равностойна с по няколко възможности за гол. В 29-ата минута Андриян Димитров напредна по фланга, центрира, но футболист на домакините игра с ръка. Съдията отсъди дузпа, която Ивайло Раденцов реализира – 0:1.

След почивката гостите владееха инициативата. Стивън Славков обаче спря в нарушение една от атаките на локомотивци, чийто капитан Браиан Стоянов изравни от дузпа. Развръзката настъпи десетина минути преди края когато бившия футболист на столичните Локомотив и ЦСКА – Иво Иванов вкара с глава победното попадение за плевенчани.