Левски (Лом) удари и Павликени

Левски (Лом) затвърди възходящото си представяне с 2:0 в Павликени срещу едноименния тим. Двубоят е от седмия кръг на Северозападната Трета лига. Заслужена победа за селекцията на Благой Кръстанов с оглед случилото се на терена. 30 секунди след началния съдийски сигнал, гостите вече имаха гол аванс. Реализира го Рангел Абушев, като преди да шутира преодоля бранител на съперника.

До края на първото полувреме левскарите можеха да вкарат още ако Йордан Йорданов беше концентриран на три пъти. След почивката домакините опитаха да изравнят играта, но го постигаха само епизодично. Стефан Гинчев стреля с глава в аут. Красен Трифонов също не беше точен. Положенията на ломския тим бяха по-чисти, но Георги Цеков, Александър Веселинов и пак Йорданов ги пропиляха. В даденото от рефера продължение резервата Гален Ненов се излезе очи в очи с павликенския страж и фиксира окончателното 2:0.

Стартови състави:

Павликени: 12. Ивайло Петков, 20. Александър Узунов, 32. Красен Славчев, 22. Ивайло Велчев, 3. Георги Христов, 4. Цветомир Додуров (капитан), 17. Ивайло Маринов, 7. Стефан Гинчев, 5. Йордан Петев Йорданов, 11. Красен Трифонов, 77. Никола Какамъков.
Треньор – Димитър Тодоров

Левски Лом: 12. Иван Ризов, 10. Йордан Георгиев, 20. Раиф Мурадов, 15. Лъчезар Георгиев, 21. Мариян Огнянов, 7. Георги Цеков, 11. Васил Сапунджиев, 16. Никола Николов, 14. Рангел Абушев, 4. Николай Христов (капитан), 22. Цветин Неделчев.