Интер отбеляза 7 гола и срещу отбор от Серия “Б”

Отборът на Интер отново беше безпощаден в своя контрола. След победите си с 5:0 над Лугано и 7:0 над Карарезе в последните дни, днес “нерадзурите” разгромиха със 7:0 втородивизионния Пиза на “Джузепе Меаца”, на който имаше 1000 зрители.

Интер поведе с четири гола още до 20-ата минута, като точни бяха Ромелу Лукаку (5'), Роберто Галярдини (11'), Лаутаро Мартинес (16') и Кристиан Ериксен (20'). С нови два гола на Лаутаро (35', 38') резултатът набъбна до 6:0 на почивката. През втората част домакините намалиха оборотите и стигнаха само до още едно попадение, дело на Ериксен (74'). Така отборът изглежда готов за първия си официален мач през сезона, който е след седмица срещу Фиорентина.