Септември превзе Габрово и вече влиза в час

Отборът на Септември победи с 2:0 Янтра (Габрово) в мач от седмия кръг на Втора лига. Играчите на Христо Арангелов стигнаха до успеха с попадения през втората част. Съвсем в началото младият талант Симеон Александров откри, а в 73-ата минута Димитър Костадинов подпечата успеха с второ попадение.

С победата си днес Септември записа втори пореден успех и тежките загуби от Хебър и Локомотив (София) вече изглеждат далеч в историята. Точките на тима от Драгалевци вече са десет и поделя 6-10 място с още три отбора със същия актив.

Янтра от своя страна регистрира трета поредна загуба и остава с шест точки на 11-о място. Отборът от Габрово записа и първа загуба като домакин, след като в първите си две срещи пред собствена публика взеха победи.

Янтра 0:2 Септември (Сф)
0:1 Симеон Александров (47)
0:2 Димитър Костадинов (73)