Интер набра скорост със 7:0

Отборът на Интер записа нова убедителна победа на прага на сезона в Серия “А”. Днес тимът на Антонио Конте разгроми със 7:0 гостуващия Карарезе в тренировъчна среща. Преди два дни Интер се разправи с 5:0 срещу Лугано. “Нерадзурите” няма да играят официален мач през уикенда, след като двубоят им от първия кръг беше преместен заради участието на миланския тим във финала на Лига Европа.
Днес големите звезди в атаката на Интер - Лаутаро Мартинес и Ромелу Лукаку, вкараха по два гола във вратата на нискоразредния тим. Ашли Йънг, Алексис Санчес и Салседо добавиха по едно попадение. Лукаку наниза своите попадения преди почивката, когато вкараха още Йънг и Алексис. Лаутаро наказа съперника след почивката. Утре “нерадзурите” играят контрола с Пиза.