На Острова: Тотнъм вече гледаше към бездната

Жозе: Локо заслужава голямо уважение - постави ни в опасност

Британските медии отбелязват трудния начин, по който Тотнъм се справи с Локомотив (Пловдив) във втория квалификационен кръг на Лига Европа. “Шпорите” изненадващо първи допуснаха гол в 71-вата минута, но след това все пак успяха да обърнат до 2:1. Обратът стана в момент, в който домакините вече бяха с двама души по-малко след червени картони на Диниш Алмейда и Бирсент Карагарен.

“19 минути преди края Тотнъм вече гледаше към бездната, преди Хари Кейн и Танги Ндомбеле да спасят Жозе Моуриньо от това да гледа засрамено “, отчита “Дейли Мейл”.

“Мирър” също счита гостите за късметлии: “Тотнъм беше на прага на една от най-срамните си загуби в скорошната си история”.

Междувременно се оказа, че прякото излъчване на мача от “Лаута” в Англия е било прекъснато преди гола за Локомотив.