Юношите на България допуснаха втора загуба от Сърбия (видео+галерия)

Юношите на България загубиха от Сърбия (видео+галерия)

Юношеският национален отбор на България до 17 години загуби с 1:2 от връстниците си от Сърбия във втора контрола между двата отбора, която се игра на базата в Бояна. Головете за гостите вкараха Матея Гушчевич и Лазар Миладинович, а за "лъвчетата" се разписа Николай Арахангелов. Първото попадение в проверката падна в 16-ата минута, след като Матея Гушчевич направи мощен пробив отляво, който завърши с точен удар във вратата на България.

В 29-ата минута "лъвчетата" сътвориха добра атака, завършена майсторски от Николай Арахангелов.

35 България - Сърбия U17
Шест минути по-късно Сърбия логично стигна до втори гол, след като контролираше нещата на терена. Нападателят на Земун Лазар Миладинович се разписа с удар, който се отби в бранител на България и попадна в мрежата на Пламен Андреев.
През втората част Ваня Влахович нацели горната греда, като това бе най-интересната ситуация до края на проверката.