Юношите на България загубиха от Сърбия (видео+галерия)

Юношеският национален отбор на България до 17 години загуби с 0:2 от връстниците си от Сърбия в първа контрола между двата отбора, която се игра на базата в Бояна. Головете за гостите вкараха Михайло Петкович в третата минута и Самед Баждар в 84-ата минута.

44 България - Сърбия U17
Мачът бе сравнително равностоен, като сърбите се възползваха от две грешки на българската защита. В 14-ата минута Георги Атанасов от Левски не успя да преодолее защитник на гостите, който покри опразнената врата. Пет минути след началото на второто полувреме Красиян Коев от 12-13 метра отдясно по диагонала стреля право във вратаря. Втората проверка е в четвъртък от 10.30 часа пак в Бояна.