Михаил Михайлов е победител в първия турнир от веригата Fireball Table Tennis

Михаил Михайлов е първият златен медалист от веригата аматьорски турнири по тенис на маса Fireball Table Tennis. В силна конкуренция Михайлов успя да се изкачи на върха на призовата стълбичка. Това му донесе голямата награда на кръга, както и 800 точки в генералното класиране.

Божидар Кантутис завърши втори и заслужи сребърен медал и 600 точки. Пенчо Иванов спечели малкия финал и 500 точки .

Въпреки ваканционните дни, турнирът събра голям брой състезатели, сред които имаше и любители на бялото топче и от далечна Азия. Седващите кръгове също се очертават с международни участници, като вече са записани аматьори от Малайзия, Полша, Румъния, Северна Македония и Англия.

Повече за веригата

Есенното издание на веригата Fireball Table Tennis е най-голямата верига турнири по тенис на маса за непрофесионалисти в България. Състои от 15 турнира, а кулминацията ще бъде финален “Мастърс” турнир през януари. Кръговете се играят всяка седмица в събота и са открити за всички некартотекирани състезатели и аматьори, без значение на пол, възраст или ниво.
Поради обявената епидемична обстановка публика в залата не се допуска.