Левски разби Партизан в Лом

Левски (Лом) разгроми гостуващия му Партизан (Червен бряг) с 4:0 в мач от шестия кръг на Северозападната Трета лига. Домакините наложиха натиск в първия четвърт час, който завърши с попадение на Цветин Неделчев. Гостите реагираха моментално и скоро на терена настана равновесие. Ангел Русев, Стефан Стефанов и Милен Тонев пропиляха шансове да заличат головият пасив. В последните секунди Йордан Георгиев насочи топката в гредата и тя спря в мрежата зад червенобрежкия вратар – 2:0. Втората част започна като първата и в 59-ата минута Мариян Огнянов беше изведе сам срещу вратаря, преодоля го и направи преднината на левскарите класическа. Десетина минути по-късно Рангел Абушев засече с глава центриране на съотборик за 4:0. Съпротивата на Партизан беше сломена още след третото попадение. Въпреки това гостите създадоха две възможности поне за почитен гол. При първата Тонев уцели гредата, а в 85-ата минута фаулираният Христо Димов не успя да вкара отсъдената дузпа.