Дубълът на Лудогорец вилня край София и съсипа “тигрите”

Вторият отбор на Лудогорец постигна категорична победа при визитата си на Витоша (Бистрица) в мач от шестия кръг на Втора лига. Дубълът на “орлите” показа значително по-добра игра от “тигрите” и заслужи напълно успеха си.

Резултатът бе открит от гостите в 33-ата минута, когато точен бе централният нападател Димитър Митков. В началото на втората част пък набързо дойдоха още две попадения. В 54-ата Петър Караагнеглов удвои, а малко по-късно Цветослав Петров оформи и крайното 3:0 в полза на Лудогорец.
По този начин дубълът на Лудогорец вече заема трета позиция в класирането с актив от 12 точки. Витоша от своя страна е с пет и е на 11-о място.

Витоша (Бистрица) 0:3 Лудогорец II