Пресконференция на Николай Костов преди мача със Славия

Роналдо даде голов тон на ерата "Пирло", Юве стартира с 5:0 (видео)

Кристиано Роналдо реализира първото попадение за Ювентус под ръководството на новия наставник Андреа Пирло. Това се случи по време на днешната контрола срещу Новара, която е дебютна за наставника и завърши с победа с 5:0. Приятеският мач се игра в спортния център на "бианконерите". CR7 се разписа за 1:0 в 20-ата минута след пас на Деян Кулушевски.

Полувремето завърши само с един реализиран гол. Аарън Рамзи и Марко Пяца увеличиха преднината на Юве с попадения в 56-ата и 66-ата минути. След 90-ата минута паднаха още два гола. Портанова и Кавилия оформиха крайното 5:0 с късни точни удари.
"Бианконерите" стартират в Серия "А" срещу Сампдория на 20 септември.