Сент Етиен поведе в Лига 1

Сент Етиен стартира кампанията с победа, Бордо също с първи успех

Отборът на Сент Етиен излезе начело във временното класиране на френската Лига 1, след като победи с 2:0 у дома Страсбург в двубой от 3-ия кръг.

Успехът дойде след попадения във втората част. Техни автори станаха Денис Буанга от дузпа в 57-ата минута и Мехди Камара в 82-ата.

Това беше първи гол за Камара в Лига 1. В първия кръг Сент Етиен победи също с 2:0 състава на Лориен.

Страсбург от своя страна е на дъното в класирането с 0 точки след три мача, в които отбеляза само един гол и получи седем във вратата си.