Грузия изпусна 10 македонци (видео)

Грузия и Северна Македония не успяха да се победят във втория си двубой от Група 2 на Лига C, завършвайки 1:1 в Тбилиси. Този резултат остави двата отбора на първо и второ място във временното класиране с актив от четири точки. Армения по същото време победи с 2:0 Естония и вече има три пункта.

Торнике Оркиашвили даде преднина на домакините с гол от дузпа в 13-ата минута, но Стефан Ристовски изравни още преди почивката. Това бе и единственият точен удар, който македонците отправиха в днешния двубой. През второто полувреме гостите останаха с човек по-малко, след като в 64-тата минута Висар Муслиу получи директен червен картон.

В първите си двубои от тазгодишното издание на надпреварата Грузия победи с 1:0 като гост Естония, докато Северна Македония надигра с 2:1 Армения в Скопие.