Израел се спаси от загуба в добавеното време (видео)

Отборите на Израел и Словакия не излъчиха победител в срещата помежду си от 2-ия кръг в група 2, Лига "В" на Лигата на нациите. Двубоят в Нетаня завърши при резултат 1:1, а домакините се спасиха от загубата в добавеното време.

Словакия поведе в резултата още в началото на двубоя. В 14-ата минута Беро пусна отличен пас в коридор за Дуриш, който излезе очи в очи с вратаря и хладнокръвно реализира за 0:1.

Израел обаче не се предаде и в 91-ата минута се добра до изравняване. Коен със страхотен пад разсече защитата на гостите и намери Елмикес в наказателното поле, а той не сбърка за 1:1.

Това равенство обаче не бе най-желания резултат и за двата тима, които продължават без успех до момента. Израел заема 3-ото място в групата с 2 точки, а Словакия остава на дъното с 1.