Левски (Лом) спря победния ход на Ботев II (Враца)

Дубълът на Ботев (Враца) сдаде първото място в Северозападната Трета лига след 1:1 с гостуващият му Левски (Лом) в мач от петия кръг на първенството.

Очакванията за здрава битка се потвърдиха напълно. В края на първото полувреме Рангел Абушев се освободи от опеката на врачански бранител и стреля неспасяемо в близкия ъгъл. Секунди след почивката Кирил Кръстев изравни с глава след центриране на съотборник.

Пропуски за гостите направиха Абушев, Огнянов и Цеков и Георгиев, а Любослав Младенов и Виктор Василев не се възползваха от добри ситуации пред ломската врата.

В 60-ата минута влезлият като резерва Радослав Георгиев фаулира футболист на Левски и реферът Георги Гинчев го отстрани счервен картон.

В оставащият половин час топката се разиграваше в половината на домакините. След края на мача и от двата лагера изразиха недоволството си от съдийството.