Опитни бойци поведоха Спартак (Плевен) за класически успех над Локомотив (Дряново)

Спартак победи Локомотив (Дряново) в Плевен с 3:0 в мач от четвъртия кръг на Северозападна Трета лига. Тон за тоталното превъзходство на домакините дадоха старите пушки – играещият треньор Петър Ванков, завърналият се в родния си тим Иво Иванов, капитанът Ивайло Раденцов и Ивайло Иванов. Именно последният се разписа два пъти. В 17-ата минута той се измъкна сам срещу дряновския страж и го преодоля за 1:0. Двадесетина минути по-късно стори същото с шут по диагонала. Четвърт час преди края Андриян Димитров нахлу в наказателното поле, преодоля двама и насочи топката покрай вратаря – 3:0. Плевенчани можеха да вкара още, но 3 пъти Ивайло Иванов, по 2 пъти Димитров и Ангелов, веднъж Макавеев пропиляха отлични възможности.