100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 0:0

Уфа и Динамо (Москва) не се победиха

Отборите на Уфа и Динамо (Москва) не излъчиха победител в сблъсъка помежду си от 6-ия кръг на руската Премиер лига. Срещата на стадион "Нефтяник" завърши при резултат 1:1.

Гостите първи взеха преднина в края на първото полувреме. В 43-ата минута се разписа Клинтън Н'Жие, който се пребори за топката пред наказателното поле и с мощен удар порази вратата за 0:1.

В 59-ата минута обаче Тимур Жамалетдинов с много интересен удар с глава отблизо успя да изравни за 1:1.

След това реми Динамо заема 4-ото място във временното класиране с 11 точки. Уфа пък остава на 12-ата позиция с 5 точки.