Левски пречупи ЦСКА пред препълнена зала и стъпи на волейболния връх в България - на живо от зала "Левски София" с отзивите и награждаването

Ботев (Нови пазар) и Черноморец (Балчик) си поделиха точките

Отборите на Ботев (Нови пазар) и Черноморец (Балчик) завършиха наравно 1:1 в среща от IV-ия кръг на Трета лига – Североизточна аматьорска група. Срещата се игра на градския стадион в Нови пазар пред около 500 зрители, като гостите бяха подкрепени от доста любители на футболната игра от черноморския град.

Футболистите на Ботев - с първо домакинство, се опитаха да се представят на ниво в срещата. Още в 9-aта минuta Митко Митков получи топката в наказателното поле на Черноморец след центриране на Калоян Петров и за опитния голмайстор не остана нищо друго освен да я прати в мрежата на Павлин Евтимов. Рано падналият гол вдигна на крак гостите от Балчик. Те се настаниха трайно в игралното поле на Ботев (Нови пазар), задържаха топката повече, осъществиха не една и две бързи контраатаки, но гол и така не падаше.
Втората част също премина под диктовката на гостите от северното ни черноморие. Много ходовите им атаки обаче и така не намираха правилния път за превземаневратата на Добромир Дочков. Непростими пропуски направиха Валентин Веселинов, Севдалин Стайков и Мирослав Начев. В 81-aта минута след поредното центриране внаказателното поле на домакините и неумелата намеса на вратаря Добромир Дочков гостите се добраха до равенството с попадението на Николай Иванов.

В даденото продължение на мача Черноморец (Балчик) вкара и втори гол, но съдийската бригада от Търговище не го призна поради високо вдигнатия флаг за засада на асистент рефера. Това даде повод за групов протест на състезателите на гостите, които обсадиха асистент рефера с искане на обяснение за ситуацията. За буйното си и невъздържано поведение Валентин Веселинов получи директно червен картон от главният съдия Деян Павлов.