Септември (Симитли) тресна Славата

Септември (Симитли) записа трета победа от началото на сезона във Втора лига. Тимът на Иво Тренчев удари с 2:0 Струмска слава в регионалното дерби. Попаденията паднаха в последния четвърт час на срещата на "Арена Симитли". В 74-ата минута Борислав Вакадинов се разписа с нисък удар от двайсетина метра. Вторият гол дойде в добавеното време на мача, когато Ивайло Михайлов получи добър пас в наказателното поле, овладя топката и намери мрежата зад стража на гостите - 2:0. Така Септември продължава с доброто си представяне в кампанията, а Славата регистрира трето поражение.