Локо (Дряново) мачка след хеттрик

Локомотив (Дряново) разби с 4:0 Трявна в мач от 3-ия кръг на Северозападната Трета лига. Герой за тима се превърна Момчил Петров, който реализира хеттрик. Той отбеляза първите три гола в мача, като беше точен в 10-ата, 64-ата и 75-ата минути. Следно това в 86-ата минута Емил Копаранов беше точен от дузпа, която бе отсъдена за нарушение срещу Рачо Генков. Над 400 зрители присъстваха на срещата, като станаха свидетели на третата поредна победа на Локо.
Преди срещата делегата на срещата Александър Маринов получи признания от всички страни, за прекратяване на дългогодишната си кариера на делегат, Пламен Обрешков връчи подаръци от Домакините, Михаил Ангелов от гостите, Бончо Генчев и Георги Трендафилов от БФС.
"Поздравявам момчетата и всички фенове на тима за тази победа и този пореден добър резултат", заяви пред Sportal.bg силният човек в Дряново Tодор Георгиев. С пълен актив от девет точки са още тимовете на Академия Ботев (Враца), Вихър (Славяново) и Севлиево.