Вторият отбор на Ботев (Враца) разби и Партизан

Дублиращият отбор на Ботев продължава да мачка в Северозападната Трета лига. Този път селекцията на Любен Любенов повали гостуващия му Партизан (Червен бряг) с 4:1 в мач от третия кръг на първенството.
Домакините бързо нанесоха два тежки удара на съперника. В 3-ата минута Борислав Боянов оползотвори подаване на Виктор Василев за 1:0. След още толкова време Цветко Иванов завърши самостоятелен пробив с неспасяем удар – 2:0. Десетина минути преди почивката Ангел Русев бе изведен и с шут по диагонала вкара първия гол във вратата на Ботев от началото на сезона. Попадението внесе смут в редиците на врачани, от което те се отърсиха 20 минути по-късно. В оставащото време до края на срещата, доминацията им бе тотална. Кирил Кръстев се разписа два пъти след асистенции на Цветко Иванов в 69-а и 79-ата минута. Пропуски пред червенобрежката врата направиха още Младенов, Кръстев и Василев.