Левски пречупи ЦСКА пред препълнена зала и стъпи на волейболния връх в България - на живо от зала "Левски София" с отзивите и награждаването

Дубълът на Етър стартира с победа

Вторият отбор на Етър излезе от карантинният период (заради коронавирус) с победа 3:2 във Велико Търново над Спартак (Плевен). Двубоят е от третия кръг на Северозападна Трета лига. Това беше първият мач за сезона на малките „боляри“. Стана двуостра битка в която акцента падна върху нападателната игра. Освен петте гола, нападателите пропуснаха да вкарат поне още толкова.
Десет минути след началният съдийски сигнал, гостите откриха резултата чрез Айвън Ангелов. Равенството възстанови Димитър Байдаков в 35-ата минута. Негова беше заслугата за тоталния обрат, защото в 50-ата минута спечели дузпа, която Юлиян Райков вкара – 2:1. Двадесет минути по-късно играещия помощник треньор на плевенчани Петър Ванков изравни. Равновесието трая само няколко минути преди Байдаков да се разпише за втори път в мача.

Стартови състави:

Етър ВТ II: 1. Иван Георгиев, 73. Борислав Марков, 4. Десислав Пенев, 7. Димитър Байдаков /капитан/, 5. Димитър Цонев, 10. Кристиян Кънчев, 14. Кристиян Иванов, 17. Стивън Манолов, 15. Теодосий Райков, 16. Юлиян Райков, 70. Христо Марков.